Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

CykloVAPE razantně vstupuje do ženské cyklistiky

28.12.2012 21:05

Prosinec je měsícem, kdy se většina z nás ohlíží za uplynulým rokem a přemýšlí o roce následujícím. Firma CykloVAPE, jeden z partnerů našeho BIKE3000 Junior Teamu, se rozhodla na základě dlouhodobé firemní strategie změnit současný neutěšený stav v ženské cyklistice a od následujícího roku postavit profesionální ženský cyklistický team pod vedením sportovní ředitelky Michaely Feistnerové. 

Základ teamu bude tvořit šestá žena letošního mistrovství ČR v cyklokrosu Daniela Nacházelová, před uzavřením je příchod pětinásobné akademické mistryně republiky na silnici a letošní vítězky ženské kategorie seriálu Kolo pro život Jany Kyptové. Nadále probíhají intenzivní jednání o dalším obsazení teamu, takže se nechme překvapit, jaká další zajímavá jména se v teamu objeví.
 
V cyklokrosovém světě budou v roce 2013 také vidět zapletená kola CykloVAPE, která bude nově na svém kole vozit členka profesionální stáje Telenet Fidea, čerstvá mistryně ČR a jedenáctá žena současného cyklokrosového UCI rankingu Pavla Havlíková.