Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bohnické kritérium 2013 aneb bouráme ploty...

30.06.2013 16:01
Na poslední červnovou neděli roku 2013 byla do areálu Psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích připravena premiéra silničního Bohnického kritéria. Bohnické kritérium se zařadilo k dalším akcím, jako je např. hudebně-divadelní festival Mezi Ploty, které se snaží přispět ke sblížení psychiatrických pacientů a zdravých. Primárním přínosem těchto akcí je odstraňování stigmatu psychiatrie a  stigmatu areálu léčebny jako takového.
 
Součástí kritéria byly i dětské závody ve 4 kategoriích (motorky na plný plyn,superrychlá odrážedla, malá kola (4-7 let), velká kola (8-10 let)) bez rozlišení pohlaví. Protože se kromě závodění snažíme přispívat k bourání bariér mezi zdravými a handicapovanými, nemohli jsme na startu této akce chybět.
 
Ke zdárnému průběhu závodů přispěl svěží dopolední vánek a genius loci areálu. Pro mnohé z dětí to byly první závody a řádně si atmosféru vychutnaly. Náš team zastupovala v kategorii Velká kola (8-10 let) Adéla Špičková, která zvítězila v absolutním pořadí před Štěpánem Kadlecem a Dominikem Jordánem.
 
Sestřih dětských závodů naleznete na našem videokanálu, sestřih hlavního závodu připravuje pro kanál ČT Sport veřejnoprávní Česká televize.