Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Blátivý MTB maratón Koliba v Papradnu

06.08.2016 19:00

V sobotu 6.8.2016 ve slovenském Papradnu pokračoval v areálu místní Koliby druhý ročník Detské Považské cykloligy.

Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která si v rámci prázdninového pobytu na Valašsku odskočila kousek přes hranice k našim východním sousedům na závody.

Vydatné noční dešťové srážky výrazně ztížily trať, která se s dalšími kategoriemi stávala stále více blátivější.

 

 

A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii Baby dievčatá (ročník 2012 a mladší) zvítězila Ella Trochanová před Katarínou Králikovou a Terazou Majšíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Mašura před Markem Vranákem a Brunkem Pálešem.

V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2010-2011) zvítězila Ráchel Repková před Vivien Ungerovou a Nelou Mikušovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oliver Samák před Markem Morávkem a Tobiášem Mašurou.

V kategorii Mili dievčatá (ročník 2008-2009) zvítězila Alexandra Kadlecová před Luciou Hudokovou a Patrícií Kadúcovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Tomáš před Richardem Mikušem a Jakubem Mikušem.

V kategorii Mini dievčatá (ročník 2006-2007) zvítězila Sofia Ungerová před Dorotou Vojtíškovou a Vanesou Šatkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky Zvítězil Jakub Javor před Markem Mojtem a Adriánem Majákem.

V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Bodoríková před Kristínou Tichou a Barborou Máčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Richard Riška před Jakubem Hrtánkem a Pavolem Lajstríkem.

V kategorii Staršie žiačky (ročník 2002-2003) zvítězila Anabela Mrníková před naší Adélou Špičkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Martin Hrtánek před Dominikem Gábrišem a Danielem Krajčem.