Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bike the Rock 2013 - svátek MTB v Heubachu

26.04.2013 19:10

O minulém víkendu proběhl v Heubachu 13.ročník Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock. Letošní ročník byl již tradičně jedním ze závodů MTB Bundesligy zařazený do nejvyšší kategorie HC (Horse Class) a také prvním závodem letošního World Cupu v disciplíně trial. Chladné a deštivé počasí minulého týdne připravilo pro všechny závodníky velice těžké podmínky a někteří možná v životě tolik bahna během závodu na svém kole neviděli.

Posunutý start letošního ročníku World Cupu v disciplíně Cross Country Olympic přilákal na start hvězdnou konkurenci v čele s několika světovými šampióny v několika kategoriích a olympijskými vítězi jako jsou Nino Schurter, Juien Absalon, Sabine Spitz a další včetně našeho Ondřeje Cinka.  
 
Stále rostoucí počet startujících ve všech kategoriích začíná přerůstat kapacitu areálu a při špatném počasí se velmi rychle stává i pro diváky bahenní promenádou. Na druhou stranu se tak blízko k elitním závodníkům diváci málokde dostanou.
 
Jsme rádi, že jsme mohli nasát atmosféru špičkové cyklistiky a porovnat síly se stejně starými vrstevníky z jiných zemí. Nové náměty zde sbíral také hlavní guru plzeňského BECKER Cupu, Marcel Beran, který přijal naše pozvání k této misi. Několik záběrů ze závodů naleznete v naší galerii.