Zlatý Knauf Pahorek MTB 2015 v letňanském lesoparku

06.06.2015 20:00
Tropické počasí a příjemné prostředí Letňansko-kbelského parku přivítalo v sobotu 6.6.2015 účastníky 4. ročníku závodu Knauf Pahorek MTB.
 
Tato lokalita v krátké době přivítala již čtvrtý letošní MTB závod a partnerem dnešního závodu byl i jeden z našich dlouhodobých partnerů, firma Cyklovape.
 
Odpolední program patřil dětským závodům a druhý dnešní závod na téměř domácí trati z našeho teamu absolvovala Adéla Špičková.
 
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích? 
 
V kategorii  Mladší žákyně 1 (ročník 2007-2008) zvítězila Aneta Jünglingová před Klárou Sladkou a Zuzanou Sadílkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Denis Vašíček před Štěpánem Neveselým a Richardem Rothem.
  
V kategorii  Mladší žákyně 2 (ročník 2005-2006) zvítězila Helena Nosková před Zuzanou Noskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Bradáč před Filipem Cingrošem a Kryštofem Kotálem.
 
V kategorii Starší žákyně 1 (ročník 2003-2004) zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Jünglingovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Denis Maršálek před Matyášem Ernestem a Martinem Sladkým.
 
V kategorii Starší žákyně 2 (ročník 2001-2002) zvítězila Natálie Klímová.
 
Pořadatelům v čele s Miroslavem Svobodou patří velký dík nejen za organizaci závodu, ale i za vypořádání se s tropickým počasím. Vodní mlha vytvářená místní hasičskou jednotkou byla nejen pro závodníky příjemným osvěžením a malí bikeři a bikerky jistě uvítali i připravenou zmrzlinu po projetím cílem.
 
 
 
 
 
 

—————

Zpět