Zlaté pokračování Cyklomaratontour v Dolanech

25.05.2013 12:42

V sobotu 25.5.2013 pokračoval v Dolanech u Olomouce závodem Okoloolomouce seriál Cyklomaratontour. Nevlídné počasí posledních dnů a konkurence závodů Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě přilákala na start o poznání méně závodníků než v minulosti. 

Na startu jsme měli jediného stálého zástupce v tomto seriálu Míšu Samce, který potvrdil dobrou formu posledních týdnů, a v kategorii DM10 zvítězil. A jak dětské závody dopadly v jednotlivých kategoriích?

V kategorii DM6 zvítězil Lukáš Harlender před Lukášem Raškou a Jonášem Ultrichem, mezi dívkami zvítězila Kačka Seidlová před Adélkou Jurkulákovou a Bárou Labankovou. 
 
V kategorii DM8 zvítězil Marek Jurkulák před Danem Kokešem a Šimonem Jaroněm, mezi dívkami zvítězila Daniela Radová před Karolínou Maliňákovou a Simonou Lachmannovou.
 
V kategorii DM10 zvítězil Míša Samec před Pavlem Dubčákem a Jakubem Jurkulákem, mezi dívkami zvítězila Nicola Křenková před Klárou Ulrichovou a Katkou Chromcovou. 
 
V kategorii DM12 zvítězil Šimon Kubálek před Tomášem Tlamkou a Matyášem Doležalem, mezi dívkami zvítězila Tereza Obořilová před Annou Zemánkovou a Adélou Nábělkovou.
 
V kategorii DM14 zvítězil Lukáš Kučera před Filipem Dvouletým, mezi dívkami zvítězila Monika Konečná před Barborou Bubeníčkovou a Terezou Chromcovou.
 
Průběžné výsledky seriálu naleznete zde.
 

—————

Zpět