Zlatá Author Rodinná Pražská padesátka 2014

11.06.2014 20:05
Tropické teploty, honící se bouřkové mraky a atraktivní prostředí plochodrážního stadiónu Na Markétě, to vše nabídla letošní Author Rodinná Pražská padesátka.
 
Naše dívčí trio Eliška Kotlíková, Adélka Kotlíková a Adéla Špičková doplněné v rodinném týmu o Jirku Kotlíka se statečně popasovalo s konkurencí a výsledkem byly dvě zlaté a dvě stříbrné medaile.
 
A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?   
 
V kategorii DA dívky (2008 a mladší) zvítězila Katarína Šprláková před Barborou Duškovou a Katií Guidji, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Gregor před Jakubem Cibulkou a Kubou Naňkem.
 
V kategorii DB dívky (2006-2007) zvítězila Lucka Sellnerová před Kristýnou Petschovou a Danielou Hezinovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kryštofem Král před Ivarem Ječným a Františkem Koženým.
 
V kategorii DC dívky (2004-2005) zvítězila Hana Šindelářová před Veronikou Mišoňovou a Barborou Alblovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Šilhavý před Adamem Cimrmanem a Vojtěchem Děckým.
 
V kategorii DD dívky (2002-2003) zvítězilo naše duo v pořadí Eliška Kotlíková, Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Pechač před Janem Mottlem a Kryštofem Chlupem.
 
V kategorii DE dívky (2000-2001) zvítězila Magdalena Mišoňová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Burget před Vojtěchem Šedivým a Filipem Pískatým.
 
V kategorii DF dívky (1997-1999) zvítězila Veronika Křížová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Kvapil. 
 
V kategorii Rodiče muži zvítězil Petr Cibulka před naším Jirkou Kotlíkem a Ivarem Ječným, ve stejné kategorii mezi ženami zvítězila Miriam Šedivá. 
 
V kategorii Dívčí týmy zvítězil Sokol Veltěž. V kategorii Smíšené týmy zvítězili Volutovšťí. 
 
V kategorii Rodinné týmy zvítězil náš BIKE3000 Junior Team před týmem Sokola Veltěže a týmem Spíďáci.
 
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět