Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Závod O pohár MiniMahacupu 2013 uzavřel sezónu v Čerčanech

06.10.2013 16:52
S téměř týdenním zpožděním byly zveřejněny oficiální výsledky dvojnásobně bodovaného finálového závodu seriálu Čerčany BabyBikers. Na start se z našeho teamu postavili Míša, Zuzka a Kája, která vítězstvím v posledním závodě potvrdila své celkové prvenství v seriálu.
 
V kategorii Poletuchy (7-9 let) holky zvítězila Justýna Kolářová před Veronikou Mišoňovou a Danielou Radovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kryštof Král před Jakubem Svatuškou a Adamem Kořánkem.
 
V kategorii Letouni (10-12 let) holky zvítězila naše Kája Bedrníková před Anetou Novotnou a Barborou Platilovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před naším Míšou Samcem a Ondřejem Hnátkem.
 
V kategorii Elite (13-15 let) holky zvítězila naše Zuzka Kadlecová, která dobrovolně startovala ve starší kategorii, před Kateřinou Vykydalovou a Alexandrou Styblíkovou,  ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Bedrník před Janem Holubem a Adamem Petrákem.