Závěrečný MTB Biatlon Cup 2015 v Přešticích s nádechem bronzu

11.10.2015 18:30
V neděli 11.10.2015 se za slunného podzimního počasí jel v areálu PRIOR v Přešticích závěrečný závod premiérového ročníku MTB Biatlon Cupu
 
Po minulém vítězném triplu klanu Beranových v Hradčanech se čekalo, zda svůj bravurní výkon zopakují. Na startu se objevily další početné rodinné klany
a zejména Kerlovi svým soupeřům a soupeřkám pěkně zatápěli - výsledkem byla bilance zlato, stříbro a brambora.
 
Z našeho teamu se závodu zúčastnila Adéla Špičková, kterou opět nepodržela střelba, přesto ji třetí místo stačilo na celkové prvenství v seriálu.
 
 
 
V kategorii Přípravka žákyně (ročník 2006 a mladší) zvítězila Anna Cvalínová před Zuzanou Kroupovou a Lucií Grohovou, ve stejné věkové kategorii zvítězil Tomáš Tykvart před Františkem Košťálkem a Danielem Kuběnou.
 
V kategorii Žákyně A (ročník 2004-2005) zvítězila Adéla Chytilová před Kateřinou Bohůnkovou, ve stejné věkové kategorii zvítězil Maximilian Kerl před Břetislavem Vaverkou a Sashou Blankem.
 
V kategorii Žákyně B (ročník 2002-2003) zvítězila Lucie Bělová před Kateřinou Vaverkovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné věkové kategorii zvítězil Tomáš Beran před Jakubem Netrvalem a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně C (ročník 2000-2001) zvítězila Vendula Urbanová, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Dušan Franc.
 
V kategorii Ženy (ročník 1996 a starší) zvítězila Michaela Beštová před Ivou Kerl a Radkou Beranovou.
 
V kategorii Muži (ročník 1996 a starší) zvítězil Zdeněk Kuběna před Janem Kadlecem a Vladimírem Náprstkem.
 
  
 

—————

Zpět