XC Partyzán odstartoval druhou polovinu Poháru Peruna Junior

05.07.2013 17:05
V pátek 5.7.2013 se nad Chomutovem u hotelu Partyzán konal další ročník závodu XC Partyzán v rámci seriálu Pohár Peruna. Poprvé v letošním roce se v tomto seriálu postavili na start zbývající tři zástupci našeho teamu (Tomík, Ema a Zuzka) a hned dali o sobě vědět.
 
Nejzájímavější souboj pátečního dopoledne probíhal o absolutní vítězství v kategorii M/Z12 mezi Markem Liškou a naší Zuzkou Kadlecovou. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 zvítězila naše Ema Jankovská před Kateřinou Petlanovou a Klárou Vrbovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Adamem Zouharem a Adamem Ježkem.
 
V kategorii Z8 zvítězila Bára Blanková před Veronikou Chalupovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Jakubem Holečkem a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Gabrielou Řehákovou a Terezou Duchkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před dalším našim bikerem, Tomíkem Jankovským a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Anežkou Ševčíkovou a Anežkou Himmlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Liška před Adamem Vodrážkou a Davidem Hendrychem.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Vopat před Petrem Konopáskem a Marcelem Červenkou.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.
 
 

—————

Zpět