Wembloudovy hrby aneb Mistrovství Poháru Peruna Junior 2013

10.08.2013 21:23

V sobotu 10.8.2013 se v Klášterci nad Ohří konal 5.ročník závodu Wembloudovy hrby, který byl zároveň Mistrovstvím Poháru Peruna Junior pro rok 2013. Příjemné slunečné počasí spolu s délkou trati připravilo pro všechny dětské závodníky letos nejtěžší závody.

Výkonem dne lze označit absolutní vítězství naší Zuzky Kadlecové v kategorii Z12,  která od startu nedala klukům žádnou šanci a s obrovským náskokem přijela do cíle.   

V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha. V kategorii Z8 zvítězila Mirka Řeháková a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata.

V kategorii Z10 zvítězila naše Kája Bedrníková před naší Adélou Špičkovou a Gabrielou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Axelem Hungerem.

V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před naší Eliškou Kotlíkovou a Anežkou Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Markem Liškou a Lukášem Juránkem.

Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.

 

—————

Zpět