Vysočina Arena patří tento týden bikerům

01.07.2016 18:30

Od středy do neděle probíhá v Novém Městě na Moravě historicky první Mistrovství světa horských kol v České republice.

Víkendový program odstartuje v sobotu 2.7.2016 od 11:00 hod závodem kategorie U23 muži a bude pokračovat od 15:00 hod očekávaným závodem kategorie Elite ženy v čele s naší Katkou Nash.

Nedělní program odstartuje v 11:00 hod závodem kategorie U23 ženy a vyvrcholí v 15:00 hod závodem kategorie Elite muži v čele s našimi Jaroslavem Kulhavým a Ondrou Cinkem.

Kromě mistrovských závodů je pro návštěvníky připraven zajímavý doprovodný program včetně závodů pro širokou veřejnost.

Vysočina aréna je kromě horských kol výrazně spojována zejména s biatlonem, a proto v EXPO zóně nemůže chybět tradiční partner české biatlonové reprezentace a jeden z partnerů našeho teamu, ATEX Sportswear.

Ve své expozici kromě klasického sortimentu představí letošní novinky, které využívají technologii lepených švů. Pro bikery a bikerky to budou premiérově návleky na kolena a na ruce.

ATEX Sportswear sice na probíhajícím mistrovství neobléká žádnou z reprezentací, ale na blížících se olympijských hrách v Riu bude oblékat českou veslařskou reprezentaci v čele s Ondrou Synkem a Mirkou Knapkovou-Topinkovou.

A máte se rozhodně na co těšit, kolekce se velice povedla a na olympijském kanálu budou české lodě vidět. Na olympiádě v Riu bude ATEX Sportswear oblékat také běloruskou reprezentaci ve veslování a kanoistice.

 

 

 

—————

Zpět