Vyprahlá Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2013

28.07.2013 00:19
V sobotu 27.7.2013 proběhl na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli další díl seriálu Kolo pro život.   
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Babetou Kolářovou a Anetou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Pohanka před Davidem Svobodou a Martinem Dubcem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Katkou Duškovou, na 9.místě skončila naše Ema Jankovská, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Petrem Tomicou a Jakubem Svatuškou.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Markem Jurkulákem, na 6.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Dášou Hejhalovou a Katkou Daňkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Tomášem Maroulem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Tereza Vaníčková před Klárou Vernerovou a Karolínou Marksovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Patrikem Němcem a Josefem Kunáškem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět