Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Víkendové dětské MTB závody (13.6.-14.6.2015)

08.06.2015 20:30
I druhý červnový týden nabízí více než dvacítku MTB závodů.
 
V úterý 9.6.2015 od 8:30 hod uvidí Dolní Roveň další pokračování seriálu Hledá se vítěz!
 
Ve středu 10.6.2015 od 9:00 hod ve Vysokém Mýtě startuje další díl seriálu Hledá se vítěz! Od 15:30 hod v Praze na plochodrážním stadiónu Markéta odstartuje oblíbená AUTHOR Dětská pražská 50.
 
V sobotu 13.6.2015 od 10:00 hod v Sušici pokračuje Pošumavská liga horských kol a v Úhošťanech u Kadaně závodem Kadaňské XC Okruhy pak seriál Pohár Peruna.
 
Stejný čas startu mají dětské závody v Praze-Nových Butovicích v rámci závodu Genesis Bike Prague a v Machově v rámci závodu MTB Stolové hory. Poslední závodem se začátkem v 10:00 hod je druhé pokračování seriálu LOKO MTB Cup v Rakovníku.
 
Od 10:15 hod startuje v Horním Lidči závod Vařákovy paseky ze seriálu Valašskokarpatská Cyklotour a ve Svitavách Kopečkovské drncání z Poháru Českomoravské vrchoviny.
 
Od 10:30 hod v Peci pod Sněžkou startuje Bike víkend MTB. Od 11:00 hod v Jiřetíně pod Jedlovou startuje Horská MTB časovka na Jedlovou v rámci seriálu LASVIT Peklo Severu.
 
Od 13:00 hod v Chomutově pokračuje seriál Tour de Kids.
 
V neděli 14.6.2015 od 9:00 hod v Peci pod Sněžkou pokračuje dalším dílem Český pohár horských kol XCO.
 
Od 9:30 hod v Chodově startuje Chodovský bike v rámci Poháru KvSC horských kol. Ve stejném čase v bavorském Grafenau pokračují společným závodem seriály Sparkassen MTB Cup a Šumavský pohár MTB.
 
Od 9:45 hod uvidí Všemina jedny z nejlepších moravských dětských závodů - Cyklobránu do prázdnin.
 
Od 10:00 hod v Doksech pokračuje SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje a v Praze v parku Višňovka seriál Kellys BikeRanch Cup. Ve stejném čase startuje ve Frenštátě pod Radhoštěm tradiční Mini Bykekap.
 
Od 11:00 hod v rakouském Pöllau pokračuje seriál Junior Challenge.
 
Od 13:00 hod ve Dvoře Králové pokračuje seriál O nejlepšího cyklistu Královédvorska a saský Sebnitz uvidí pokračování seriálu Mitteldeutschlandcup.
 
Od 15:00 hod v Dobrušce startují dětské závody Dolský Bike Cup.