Ve Višňovce odstartoval Bike Ranch Cup 2016

24.04.2016 14:30
V neděli 24.4.2016 se v parku Višňovka na Praze 9 jel úvodní závod druhého ročníku seriálu  Bike Ranch Cup .
 
Mladé bikery a bikerky přivítalo ve zdejším revitalizovaném parku typicky aprílové počasí s teplotou kolem 8°C, kde se během dopoledního dětského programu vystřídal chladný vítr s hřejivým sluníčkem a v závěru u nejstarších kategorií i jemnými sněhovými krupičkami.
 
Letošní závodní premiéru zde absolvovala po několikatýdenní pauze způsobené zlomeninou ruky naše Adéla Špičková.
 
 
 
Tento seriál se od ostatních liší tím, že dětské kategorie jsou zde členěny dle velikosti kol a ne dle věku. 
 
V kategorii Odrážedla zvítězil Daniel Bolf před Michalem Konečným a Františkem Černým, mezi dívkami zvítězila Isabela Bulvasová před Adélou Šlesingerovou a Viktorií Amy Utrynovou.
 
V kategorii Kola 12" zvítězil Petr Závora před Richardem Mannim.
 
V kategorii Kola 16" zvítězil David Bolf před Adamem Kalašem, mezi dívkami zvítězila Nikola Appltová.
 
V kategorii Kola 18" a 20" zvítězil Adam Janďourek před Tadeášem Černým a Štěpánem Volným, mezi dívkami zvítězila Aneta Kalašová před Amálií Kučerovou a Elou Vránovou.
 
V kategorii Kola 22" a 24" zvítězil Jakub Lederer před Janem Kosnarem a Janem Novotným, mezi dívkami zvítězila Rebeka Dobiášová před Annou Kašparovou a Klaudií Skůčkovou.
 
V kategorii Kola 26"+ do 14 let zvítězil Adam Bradáč před Ondřejem Matějkou a Jakubem Hanákem, mezi dívkami zvítězila Vendulka Strakatá před Michaelou Tesařovou a naší Adélou Špičkovou.
 
Účast více než 60 bikerů a bikerek v dětských kategoriích musela vzhledem k chladnému počasí a konkurenci dalších nedělních MTB závodů pořadatele kolem Michala Douši potěšit.
 
Další díl seriálu se ve Višňovce pojede v neděli 29.5.2016.
 
 
 

—————

Zpět