Ve Vesci se v neděli místo lyžařů proháněli malí bikeři a bikerky

01.09.2014 16:45
V neděli 31.8.2014 pokračoval v lyžařském areálu Vesec u Liberce dalším závodem seriál Bikeclinic Cup. Přes nepříznivé počasí si cestu na start našlo více než 100 dětí. 
 
Náš team úspěšně zastupovali Ema a Tomík Jankovských, když Ema vyhrála obě jízdy a Tomík bral dopoledne stříbro a odpoledne bronz. A jak to dopadlo v dopoledním prvním kole?
 
V kategorii Odrážedla 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Annou Kvasničkovou a Magdalenou Kunčíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Knobloch před Filipem Gambou a Lukášem Třeskou. 
 
V kategorii Kola 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Lindou Vobrovou a Annou Kvasničkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schaffer před Adamem Knoblochem a Markem Rajnochem.
 
V kategorii 5 let (ročník 2009) zvítězila Kateřina Hašková před Viktorkou Weinsteinovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Vajsejtl před Lukášem Trnkou a Jáchymem Šimonkem. 
 
V kategorii 6 let (ročník 2008) zvítězila Monika Lienertová před Markétou Svatuškovou a Magdalénou Schafferovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Danielem Maximus Hendrichem a Františkem Hanušem.
 
V kategorii 7 let (ročník 2007) zvítězila naše Ema Jankovská před Ellou Kunčíkovou a Barborou Rajnochovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Smejkal před Vojtou Karáskem a Filipem Pospíšilem. 
 
V kategorii 8 let (ročník 2006) zvítězila Marie Kramešová před Anežkou Kluchovou a Natálií Volejníkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Patrikem Lienertem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii 9 let (ročník 2005) zvítězila Barbora Alblová před Annou Trnkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Souček před Jonášem Hellmichem a Markem Jurkulákem. 
 
V kategorii 10 let (ročník 2004) zvítězila Nela Půbalová před Hanou Šindelářovou a Annou Teršl, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před naším Tomíkem Jankovským a Matějem Vikem.
 
V kategorii 11 let (ročník 2003) zvítězila Pavla Hendrichová před Eliškou Drbohlavovou a Nelly Kostkubovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Tomášem Titěrou a Jakubem Jurkulákem. 
 
V kategorii 12 let (ročník 2002) zvítězil Pavel Vaněk. 
 
V kategorii 13 let (ročník 2001) zvítězil Luboš Komínek před Matoušem Burgetem a Janem Jírů. 
 
V kategorii 14 let (ročník 2000) zvítězil Tomáš Holpuch před Šimonem Bodayem a Lukášem Klapem.  
 
 
Odpolední druhé kolo velké změny nepřineslo a většina dopoledních medailistů své umístění potvrdilo. A jak to dopadlo v odpoledním druhém kole?
 
V kategorii Odrážedla 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Magdalenou Kunčíkovou a Annou Kvasničkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Knobloch před Janem Pospíšilem a Jakubem Dvorským. 
 
V kategorii Kola 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Amélie Součková před Annou Kvasničkovou a Zuzanou Nechutovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schaffer před Adamem Knoblochem a Markem Rajnochem.
 
V kategorii 5 let (ročník 2009) zvítězila Kateřina Hašková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Vajsejtl před Lukášem Trnkou a Matějem Maršálkem. 
 
V kategorii 6 let (ročník 2008) zvítězila Markéta Svatušková před Monikou Lienertovou a Magdalénou Schafferovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Danielem Maximus Hendrichem a Zbyňkem Drníkem.
 
V kategorii 7 let (ročník 2007) zvítězila naše Ema Jankovská před Hanou Vikovou a Ellou Kunčíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Smejkal před Filipem Pospíšilem a Járou Fišerem. 
 
V kategorii 8 let (ročník 2006) zvítězila Marie Kramešová před Anežkou Kluchovou a Míšou Vaškovskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Patrikem Lienertem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii 9 let (ročník 2005) zvítězila Barbora Alblová, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Souček před Jonášem Hellmichem a Markem Jurkulákem. 
 
V kategorii 10 let (ročník 2004) zvítězila Nela Půbalová před Hanou Šindelářovou a Annou Teršl, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Matějem Vikem a naším Tomíkem Jankovským.
 
V kategorii 11 let (ročník 2003) zvítězila Eliška Drbohlavová před Pavlou Hendrichovou a Nelly Kostkubovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Tomášem Titěrou a Jakubem Jurkulákem. 
 
V kategorii 12 let (ročník 2002) zvítězil Pavel Vaněk. 
 
V kategorii 13 let (ročník 2001) zvítězil Luboš Komínek před Matoušem Burgetem a Janem Jírů. 
 
V kategorii 14 let (ročník 2000) zvítězil Tomáš Holpuch před Šimonem Bodayem a Lukášem Klapem.
 
  
 

—————

Zpět