V neděli se u Sternbergů proháněli bikeři

08.09.2014 17:05
V neděli 7.9.2014 pokračoval Velkou cenou Kašpara Sternberga na zámečku Březina seriál BECKER Cup. Tento závod byl v rekordně krátkém čase připraven za zrušenou časovku v Kyjovském lese u Malesic a z náhradníka se stal jedním z nejlepších závodů seriálu.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Sally Blankovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Kuběna před Davidem Ichou a Janem Nesnídalem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Tereza Burlová před Karolínou Grossovou a Andělou Křikavovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Kalina před Sebastianem Kerlem a Danielem Srpem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Adélou Foltýnovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Zuna před Maximilianem Kerlem a Danielem Grohem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Anna Mundlová před Adélou Holubovou a Kristýnou Burlovou, na 7.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Sára Kloučková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Bittner před Jaroslavem Vondráčkem a Štěpánem Bauerem.
 
 
 

—————

Zpět