V hájemství Krále Šumavy aneb mladí bikeři dobývali Klatovy

01.07.2014 18:20
V sobotu 28.6.2014 pokračoval Velkou cenou GT v Klatovech seriál Junior BECKER Cup. Po loňské klatovské premiéře v plzeňském seriálu se malí bikeři a bikerky letos sešli v nové lokalitě s atraktivními tratěmi, které by měly v příštím roce přivítat i dospělé kategorie. 
 
Přestože první prázdninová sobota nabízela několik závodů, na startu jednotlivých kategorií se sešla výborná konkurence. A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Magdalenou Zajícovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Radimem Vildomcem a Martinem Ichou.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Zuzka Kroupová před Terezou Burlovou a Karolínou Grossovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Jakubem Šmídem a Sebastianem Kerlem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Nikolou Hodlovou a Bárou Hettlerovou, na 4.místě skončila naše Adélka Kotlíková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Zuna před Maximilianem Kerlem a Vojtěchem Paříkem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Šárkou Křikavovou, na 4.místě skončila naše Eliška Kotlíková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Markéta Vaicová před Karolínou Polákovou a Sárou Kloučkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Bauer před Václavem Mundlem a Adamem Matulkou.
 
Průběžné lídry jednotlivých kategorií naleznete zde.
 
Seriál bude pokračovat na konci července Kozelkovým memoriálem na Klabavě.
 
 
 

—————

Zpět