V Chrástu pokračoval druhým závodem plzeňský BECKER Cup

28.04.2014 07:17
V neděli 27.4.2014 v Chrástu u Plzně pokračoval druhým závodem seriál BECKER Cup. Atraktivně postavená trať, která se oproti loňskému ročníku jela v opačném směru, nabídla zajímavé souboje nejen v dětských kategoriích.
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Ditou Láchovou a Kateřinou Chytilovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Radimem Vildomcem a Davidem Svatošem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Zuzka Kroupová před Terezou Burlovou a Karolínou Grossovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Šimonem Brabcem a Jakubem Hanzlíkem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Adéla Foltýnová před Simonou Spěšnou a Bárou Hettlerovou, na 4.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Zuna před Maximilianem Kerlem a Vojtou Paříkem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Kristýnou Burlovou a Adélou Holubovou, na 7.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Ondřejem Zunou a Adamem Linhartem, na 4.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Markéta Vaicová před Sárou Kloučkovou a Zuzanou Klímovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil František Honsa před Tomášem Vlasákem a Václavem Mundlem.
 
Seriál bude mít téměř měsíční přestávku a bude pokračovat v neděli 25.5.2014 Velkou cenou Domažlic v Domažlicích.
 
 

—————

Zpět