Úspěšný Specialized Extrém bike 2013

19.05.2013 00:38

V sobotu 18.5.2013 se v Mostu konal další ročník jednoho z nejlepších MTB marathonů v ČR,  Specialized Extrém bike. Zázemí bylo již tradičně umístěno na hipodromu a letošní děštivé počasí připravilo pro závodníky včetně dětských kategorií náročnou trať. 

V dětském závodě Minibike, kde si děti poprvé užily zaváděcí motorku stejně jako velcí bikeři, zvítězil v kategorii Chlapci 8 let a mladší Lukáš Dobrý před Lukášem Hamatou a Denisem Trnkou, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila  naše Adélka Kotlíková před Pavlínou Červenkovou a Valentýnou Maškovou.

V kategorii Chlapci 9-10 let zvítězil Petr Kopecký před Davidem Červíčkem a Albertem Montim, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Lucka Blechová před naším duem v pořadí Kája Bedrníková a Adéla Špičková.

V kategorii Chlapci 11-12 let zvítězil Vojtěch Banszel před Danielem Sedlárem a Davidem Hendrychem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anežka Ševčíková před naší Eliškou Kotlíkovou a Nikolou Bláhovou. Kompletní výsledky naleznete zde.

 

—————

Zpět