Úspěšná Velká cena Domažlic

19.05.2013 17:10

V neděli 19.5.2013 pokračoval Velkou cenou Domažlic MTB seriál BECKER Cup. Slunečné počasí a zajímavě postavené tratě s různou náročností dle věku přivedly na start dětských kategorií přes 100 dětí.  

V kategorii Žákyně nejmladší zvítězila naše Kája Bedrníková před Annou Mundlovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a naším Míšou Samcem.  
 
V kategorii Žákyně mladší zvítězila Kristýna Burlová před naší Zuzkou Kadlecovou a Karolínou Polákovou, na 4.místě skončila při startu ve starší kategorii naše Kája Bedrníková a na 8.místě naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Janem Štychem a Adamem Horníkem.
 
V kategorii Žákyně starší zvítězila Markéta Vaicová před Annou Podskalskou a Sárou Kloučkovou, na 4.místě skončila při startu ve starší kategorii naše Zuzka Kadlecová.
   
V kategorii Holky zvítězila Lucka Sellnerová před Barborou Podestátovou a Luckou Grohovou, v kategorii Kluci zvítězil Šimon Brabec před Theo Lauseckerem a Honzou Bohmem.
 
V kategorii Žákyně nábor zvítězila Tereza Maurová před naší Adélkou Kotlíkovou a Zuzanou Kroupovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Kobr před Jaromírem Kohoutem a Vladimírem Krocem.
 
V následujících dnech se můžete těšit na sestřihy jednotlivých kategorií na našem videokanálu.
 
 
 
 

—————

Zpět