Tropická Klabava se zlatou stopou

27.07.2013 19:05
V sobotu 27.7.2013 se na Klabavě konalo šesté pokračování letošního ročníku seriálu BECKER Cup. Přes tropické počasí, které vládne současným dnům, se na startu sešlo početné startovní pole.
 
V kategorii Holky (ročník 2007 a mladší) zvítězila Lucka Grohová před Luckou Sellnerovou a Karolínou Rutarovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Danielem Srpem a Šimonem Brabcem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2005-2006) zvítězila Barbora Kalčíková před Terezou Maurovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Robert Kobr před Richardem Kobrem a Jaromírem Kohoutem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2003-2004) zvítězila Anna Mundlová před Adélkou Foltýnovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky poprvé v letošním seriálu zvítězil náš Míša Samec před Štěpánem Zunou a Maxmiliánem Kerlem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2001-2002) zvítězila Karolína Poláková před naší Zuzkou Kadlecovou a Kristýnou Burlovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Horník před Václavem Mundlem a Ondřejem Zunou.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 1999-2000) zvítězila  Markéta Vaicová před Annou Podskalskou a naší Zuzkou Kadlecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Chvostek před Tomášem Vlasákem a Jaroslavem Vondráčkem.
 
V kategorii Kadetky (ročník 1997-1998) zvítězila Denisa Lukešová před Karolínou Polákovou a Terezou Mundlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jaroslav Vojíř před Josefem Fialou a Davidem Roubalem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde, v nejbližších hodinách se můžete těšit na sestřih z dnešních závodů.
 

—————

Zpět