Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Šumavský Zadov patří tento týden mladým bikerům a bikerkám

08.07.2013 18:09
V neděli odpoledne se ve Sportohotelu Olympia na Zadově sešli již po čtrnácté na týdenním campu mladí bikeři a bikerky ze všech koutů Čech. Kromě domácího Česká spořitelna Specialized Junior MTB týmu se campu zúčastňují zástupci dalších známých českých MTB týmů jako je IVAR CS - Author team, Author team Stupno či SK Velo Praha.
 
Jednu z nejpočetnějších enkláv má na campu i náš BIKE3000 Junior Team, který zastupují Míša, Eliška, Zuzka, Kája a Adélka.
 
Zajímavý týdenní program je okořeněn bikováním a nácvikem techniky s jedním z nejlepších českých bikerů Milanem Spešným, osobním trenérem Ondřeje Cinka, loňského mistra světa v kategorii U23 či bývalým členem profesionálního ČS MTB teamu Tomášem Trunschkou, vítězem Salzkammergut Trophy 2007 na maratonské 209  km dlouhé trati. 
 
Týmové soutěže všestrannosti, sportovní hry či soutěže ve zručnosti v opravě kola přispějí k lepšímu poznání soupeřů a kamarádů i mimo závodní tratě.