Šumavský pohár MTB 2014 pokračoval druhým závodem v Nové Peci

11.05.2014 18:36
V neděli 11.5.2014 pokračoval druhým závodem v Nové Peci letošní ročník Šumavského poháru MTB. Závod byl současně druhým závodem Bayerwald Sparkassen Cupu
 
Tradičně výborně připravené tratě pořadatelským oddílem LYKO Prachatice přilákaly na start dostatečnou konkurenci a o zajímavé souboje nejen v boji o stupně vítězů nebyla nouze. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
  
V kategorii Potěr hoši (ročník 2008 a mladší) zvítězil Jiří Grygera před Nico Brandlem a Martinem Dostálem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Lucie Grohová před Ditou Láchovou a Kamilou Klackovou.
 
V kategorii Nábor hoši (ročník 2006-2007) zvítězil Pavel Tuháček před Kryštofem Novákem a Šimonem Kubicou, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Kateřina Beyerová před Terezou Burlovou a Karolínou Černou.
 
V kategorii Předžáci (ročník 2004-2005) zvítězil Vladimír Kroc před Janem Eichingerem a Danielem Grohem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nela Viktorová před Laurou Kraft a Adélou Foltýnovou.
 
V kategorii Mladší žáci (ročník 2002-2003) zvítězil Jonas Billmeier před Zdenkem Fiedlerem a Václavem Dostálem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Burlová před Sabinou Džerengovou a Dagmar Hejhalovou.
 
V kategorii Starší žáci (ročník 2000-2001) zvítězil František Honsa před Oskarem Markem a Jaroslavem Vondráčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Celestýna Součková před Marion Fromberger a Evou Freund.
 
 

—————

Zpět