Stříbrný úvod Valašskokarpatské Cyklotour ve Slavičíně

17.05.2015 17:00
V neděli 17.5.2015 odstartovala ve Slavičíně závodem Slavičínský bajkap letošní sedmidílná Valašskokarpatská Cyklotour.
 
Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která po včerejším zlatu vybojovala dnes stříbro.
 
Zajímavě postavené tři různě obtížné okruhy se zázemím v místním zámeckém parku nabídly tradiční XC trať s výjezdy, sjezdy, rovinkami či změnami povrchu.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Předškoláci 1 (ročník 2011 a mladší) zvítězila Sára Škubalová před Jiřím Lysáčkem a Adamem Karolou.
 
V kategorii Předškoláci 2 (ročník 2009 a 2010) zvítězil Josef Orsák před Adamem Maliňákem a Petrem Hoferekem.
 
V kategorii Mladší přípravka holky (ročník 2007 a 2008) zvítězila Kateřina Seidlová před Agátou Slámkovou a Petrou Juřenovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Patrik Chuchma před Lukášem Rasochou a Štěpánem Šuráněm.
 
V kategorii Starší přípravka holky (ročník 2005 a 2006) zvítězila Simona Orsáková před Karolínou Maliňákovou a Lucií Dytrychovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Hyneče před Martinem Dohnalem a Štěpánem Gajdošem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003 a 2004) zvítězila Aneta Chudárková před naší Adélou Špičkovou a Terezou Lysáčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David LAvička před Danielem Perutkou a Janem Hoferekem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2001 a 2002) zvítězila Natálie Zouharová před Andreou Orsákovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Vladimír Ondrejec před Jiřím Pinďákem a Adamem Glacnerem.
 
 
 
 

—————

Zpět