Stříbrný Bikemaraton Drásal České spořitelny 2013 v Holešově

06.07.2013 17:17
V sobotu 6.7.2013 pokračoval v Holešově Bikemaratonem Drásal seriál Kolo pro život. Poprvé v letošní sezóně se po přestupu do starší kategorie na stupně vítězů podívala naše Ema Jankovská.
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Adélou Stránskou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Matoušem Půbalem a Edvardem Vostalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Adéla Rozsypalová před naší Emou Jankovskou a Karolínou Maliňákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Michalem Dvouletým.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Dášou Hejhalovou a Míšou Němcovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Tomášem Maroulem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Tereza Vaníčková před Klárou Vernerovou a Editou Eliášovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Jakubem Hníkem a Josefem Hladíkem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

—————

Zpět