Stříbrný 24.ročník Aberseer Zwölferhorn MTB Rennen 2013

18.08.2013 21:57
V neděli 18.8.2013 proběhl v rakouském Abersee 24.ročník závodu Aberseer Zwölferhorn MTB Rennen. Známá rekreační oblast kolem jezer nedaleko Salzburku každoročně přitahuje turisty z celé Evropy, proto ani na startu dětských závodů nebyla nouze o zahraniční závodníky z Německa, Holandska a ČR.
 
V kategorii U9 mezi holkami zvítězila Yvonne Gadola před Tamarou Frisch a Laurou Kastenhuber, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matthias Kosch před Jakobem Burym a Matthiasem Forsthuberem.
 
V kategorii U11 mezi holkami zvítězila Sophie Öttl před naší Adélou Špičkovou a Vanessou Thalhammer, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Leander Brunar před Marcem Zeppetzauerem a Colinem Pflüglem. 
 
V kategorii U13 mezi holkami zvítězila Flora Aufderklamm před Sarah Kastenhuber a Sophií Holzinger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Friedrich Holzleitner před Moritzem Attwengerem a Christophem Danksagmüllerem.
 
V kategorii U15 mezi holkami zvítězila Sabrina Luksch, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Fabian Springer před Sigim Mayrhauserem a Sebastianem Feichterem.
 

—————

Zpět