Stříbrné Giro v Perštejně

09.05.2015 19:00
V sobotu 9.5.2015 odstartoval devátým ročníkem závodu Perštejnské Giro letošní ročník seriálu Pohár Peruna Junior.
 
Tradičně výborně zorganizovaný úvodní podnik byl letos zároveň Mistrovstvím Ústeckého kraje v mládežnických kategoriích.
 
Pro nejstarší dvě žákovské kategorii byl nově připraven 4 km resp. 8 km okruh mimo areálu fotbalového hřiště a tato novinka byla všemi bikery a bikerkami velmi kvitována.
 
Z našeho teamu se závodu zúčastnila Adéla Špičková, která si přijela pro stříbro. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 (ročník 2009 a mladší) zvítězila Kateřina Pučelíková před Dorkou Kubovou a Kateřinou Konopkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Denis Jogl před Josefem Suchým a Michalem Krčmou.
 
V kategorii Z8 (ročník 2007-2008) zvítězila Jolana Šťovíčková před Stelou Beránkovou a Jasmínou Farkašovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Jakubem Němcem a Alešem Ichou.
 
V kategorii Z10 (ročník 2005-2006) zvítězila Adéla Kotlíková před Malin Zwintzscher a Kateřinou Uhmanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Toni Albrecht před Rudolphem Colinem a Milanem Jenčem.
 
V kategorii Z12 (ročník 2003-2004) zvítězila Markéta Macánová před naší Adélou Špičkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před Fabianem Lochschmidtem a Magnusem Findeisenem.
 
V kategorii Z14 (ročník 2001-2002) zvítězila Veronika Medková před Anežkou Ševčíkovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Louisem Richterem a Dominikem Fialou.
 
 
 
 

—————

Zpět