Stříbrná sobota na Malevilu

15.06.2013 17:31
Ranč Malevil byl v sobotu 15.6.2013 svědkem pátého závodu  SpinFit Dětského MTB cupu Libereckého kraje. Slunné počasí a již tradičně příjemné prostředí místního areálu přivedlo na start opět kvalitní startovní pole.
 
V kategorii Žáci 2 (ročník 2003-2004), kde máme pravidelně svého zástupce, zvítězil Matěj Stránský před naším Míšou Samcem a Tomášem Doležalem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Zemanová před Adélou Kyselovou a Justýnou Kolářovou. A jak to dopadlo v ostatních kategoriích? 
 
V kategorii Bobice (ročník 2009 a mladší) zvítězila Babeta Kolářová před Adélou Kolmanovou a Katkou Haškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Janata před Lukášem Burešem a Adamem Rydvalem.
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2007-2008) zvítězila Zdeňka Janatová před Hanou Vlkovou a Barborou Rajnochovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Balatka před Jakubem Duškem a Luisem Klauschem.
 
V kategorii Žákyně 1 (ročník 2005-2006) zvítězila Vanda Dlasková před Lucií Tůmovou a Natálií Petrákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Václav Ježek před Jakubem Šuríkem a Martinem Balatkou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Magdalena Mišoňová před Katkou Daňkovou a Martinou Jedlánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Jakubem Hnikem a Tomášem Ježkem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Dominika Kubátová před Terezou Vaníčkovou a Elizabeth Ungermanovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Bedrník před Ondřejem Jílkem a Michalem Víchem.
 
Průběžné pořadí seriálu naleznete zde.
 
 
 

—————

Zpět