Stříbrná Author Rodinná Pražská padesátka 2013

12.06.2013 20:12
Sluncem zalité středeční odpoledne nabídlo mladým bikerům a bikerkám v rámci Author Rodinné Pražské padesátky zajímavé závody na plochodrážním stadionu Na Markétě.  Naše dívčí trio Eliška Kotlíková, Adélka Kotlíková a Adéla Špičková se i při absenci nemocné Zuzky Kadlecové statečně popasovalo s konkurencí.
 
Ale hlavní hvězdou odpoledne byla rodina Bradnova, která získala celkem tři první a jedno třetí místo. A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?   
 
V kategorii DA dívky (2008 a mladší) zvítězila Magdaléna Bradnová před Julií Motlovou a Katkou Šprlákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Antonínem Lupačem a Tomášem Čurdou.
 
V kategorii DB dívky (2006-2007) zvítězila Daniela Nováková před Kristýnou Čurdovou a Luckou Sellnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Kryštofem Králema Oskarem Bergerem.
 
V kategorii DC dívky (2004-2005) zvítězila Veronika Mišoňová před Danielou Radovou a Hanou Šindelářovou, na 7.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Ondrou Novotným a Matějem Vlkem.
 
V kategorii DD dívky (2002-2003) zvítězila Katka Daňková před Dagmar Hejhalovou a naší Eliškou Kotlíkovou, na 4.místě skončila naše Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Janem Šindelářem a Oliverem Turkem.
 
V kategorii DE dívky (2000-2001) zvítězila Magdalena Mišoňová před Annou Fricovou a Kájou Slonkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kdýr před Vojtěchem Šedivým a Jakubem Novotným.
 
V kategorii DF dívky (1997-1999) zvítězila Veronika Křížová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Prokop před Tomášem Kůtou. V kategorii Rodiče zvítězil Petr Cibulka před Ondřejem Ušelem a Václavem Bradnou. 
 
V kategorii Dívčí týmy zvítězil Sokol Veltěž před naším BIKE3000 Junior Teamem a Javak Teamem. V kategorii Smíšené týmy zvítězil BIKESTORE.CZ MTB Team před Sokolem Veltěž a týmem Voluťáci. V kategorii Rodinné týmy zvítězili Bradníci před Spíďáky a týmem Pískatí.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 
Po skončení závodu většina účastníků na stadionu zůstala a byla svědkem mezinárodního utkání ČR - Polsko na ploché dráze, kterou někteří viděli na vlastní oči poprvé v životě. 
 
Rozhodně pořadatelé spolu se sponzory opět ukázali, že i v Praze se dá uspořádat pěkný závod pro děti.
 
 

—————

Zpět