Stříbrem okořeněné Valtické Cyklobraní Kooperativy 2013

14.09.2013 14:00
V sobotu 14.9.2013 se jel ve Valticích předposlední díl seriálu Kolo pro život a již tradičně se zde sešel velký počet bikerů a bikerek. V závodech Junior Trophy se po delší době na stříbrnou pozici dostal náš Tomík Jankovský, jeho sestra Ema obsadila nepopulární 4.místo.
 
A jak to nakonec dopadlo v Junior Trophy závodech?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Anna Dubcová před Anetou Kyselovou a Eliškou Hartmannovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Svoboda před Matoušem Půbalem a Martinem Dubcem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Katka Dušková před Štěpánkovou Dubcovou a Karolínou Maliňákovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Čeněk Holub před Alešem Blažkem a Jiřím Eliášem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Nela Půbalová před Adélou Kyselovou a Dominikou Rupovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před naším Tomíkem Jankovským a Erikem Němcem.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Tereza Obořilová před Míšou Němcovou a Magdalenou Kocianovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Stloukal před Janem Šindelářem a Matějem Půlpánem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Kristýna Haasová před Editou Eliášovou a Karolínou Marksovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Miloslav Krýda před Štěpánem Stloukalem a Patrikem Němcem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 
 

—————

Zpět