Sluncem zalitý Sparkassen-neuseen mountainbike cup 2013 v Lipsku

22.09.2013 20:50
Předposlední neděle v září opět patřila v zábavním parku BELANTIS nedaleko Lipska bikerům. Letošní ročník Sparkassen-neuseen mountainbike cupu byl v očekávání nepříznivého počasí, ale sluníčko nakonec nad dešťovými mraky zvítězilo. 
 
Náš team měl na startu obě Adélky, Elišku a Káju, které jako hosté doplnili Martin Lev s bratrem Jakubem z rakovnické hokejové bašty.
 
V kategorii U7 holky zvítězila Ivana Schuck před Nelly Wetzig a Lenou Ritter, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Zeno Winter před Vincent Lucasem Kunstem a Lenny Karstedtem, na 9.místě skončil Jakub Lev.
 
V kategorii U9 holky zvítězila naše Adélka Kotlíková před Selinou Wöhlert a Viktorií Jopp, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Toni Albrecht před Lukaem Kompstem a Lennartem Truxou, na 10.místě skončil Martin Lev.
 
V kategorii U11 holky zvítězila naše Kája Bedrníková před Adélou Špičkovou a Giulií Eckert, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil starý známý z Poháru Peruna, Axel Hunger před Malte Kreibichem a Florianem Ottem.
 
V kategorii U13 holky zvítězila Anna Grimmer před Annou Graff a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Franz Wiedemann před Timonem Hartmannem a Leonem Möllerem.
 
V kategorii U15 holky zvítězila Sabine Augstein, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jonny Gurtschke před Dominikem Olomekem a Aaronem Fuchsem, po defektu závod nedokončil Matěj Bedrník.
   
 

—————

Zpět