Škarnitzl a Huříková ovladli Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2014

26.07.2014 18:41
V sobotu 26.7.2014 pokračoval na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli závodem Praha - Karlštejn Tour České spořitelny seriál Kolo pro život
 
Závody ozdobili svoji účastí reprezentanti ČR v XCO Jan Škarnitzl a Tereza Huříková, ale také čerstvá mistryně ČR v XCO Pavla Havlíková. Pro mnohé mladé bikery a bikerky jsou jejich bikerským vzorem, tak využili možnosti je vidět přímo v "akci" popřípadě získat jejich autogram.
 
Ale zpět k dětským závodům. Na stříbrnou vlnu se po dovolené opět vrátila naše Ema Jankovská.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích Junior Trophy?
 
V kategorii Dívky Z5 (ročník 2009 a mladší) zvítězila Babeta Kolářová před Magdalénou Čejkovou a Kateřinou Ježkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Melichar Kovář před Ondřejem Moulisem a Adamem Novákem.
 
V kategorii Dívky Z6-7 (ročník 2007-2008) zvítězila Daniela Nováková před naší Emou Jankovskou a Claudií Čapkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hájek před Dominikem Frenclem a Janem Foltýnem.
 
V kategorii Dívky Z8-9 (ročník 2005-2006) zvítězila Vanda Dlasková před Danielou Radovou a Adélou Rozsypalovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Václav Ježek před Jakubem Součkem a Erikem Němcem.
 
V kategorii Dívky Z10-11 (ročník 2003-2004) zvítězila Dagmar Hejhalová před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Janem Šindelářem a Matějem Kunčíkem.
 
V kategorii Dívky Z12-13 (ročník 2001-2002) zvítězila Martina Jedlánková před Nicole Hartychovou Magdalénou Kindlovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Josefem Hladíkem a Patrikem Němcem.
  
Kompletní výsledky naleznete zde.
 
 
 

—————

Zpět