SCOTT Junior Trophy 2014 odstartuje na Gardě

10.01.2014 18:15

Jeden z významných výrobců kol, firma SCOTT, pořádá již několik let evropskou sérii dětských MTB závodů SCOTT Junior Trophy. V letošním roce se ve třech zemích pojede celkem 6 závodů v rámci víkendového programu známých bikových maratonů.

SCOTT Junior Trophy odstartuje 4.5.2014 v italské Riva del Garda v rámci bike festivalu Garda a v červnu bude pokračovat v německém Willingenu  v rámci místního bike festivalu.

Oba červencové závody se jedou 13.7.2014, a to v italském Niederndorfu v rámci Dolomiti Superbike, a v rakouském Bad Goisernu v rámci v Česku oblíbené  Salzkammergut Trophy.

Srpnová zastávka se bude konat 2.8.2014 na nejstarším německém MTB maratonu v Seiffenu a poslední letošní závod série je naplánován na 21.9.2014 do rakouského Saalfelden-Leogangu.

Bohužel ani v letošním roce není do série zařazen žádný závod v Česku, naposledy se závod této série jel v Česku v roce 2010 v rámci Malevil Cupu v Jablonném v Podještědí.

V této sérii se nehodnotí celkové pořadí, vyhlašují se pouze medailisté jednotlivých závodů. Přehled všech závodů série naleznete v našem zahraničním kalendáři.

 

 

 

—————

Zpět