Satelity pomáhají lidem aneb ASTRA Talent 2013

28.10.2013 17:05
Provozovatel satelitů Astra uspořádal v letošním roce třetí ročník soutěže v kreslení ASTRA Talent pro děti ve věku 8 až 15 let. Soutěž se koná v devíti zemích regionu (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Polsko, Maďarsko, Srbsko, Slovinsko, Rumunsko) a hlasovací část končí 31.10.2013.
 
Možná si říkáte, co mají satelity společného s bikováním? Satelity ovlivňují náš život více než si myslíte a spoustu věcí bereme jako samozřejmost. V dnešní době jsou stále rozšířenější cyklocomputery s GPS navigací či záznamem, o navigaci v automobilech či využití satelitu při telefonování ani nemluvě.
 
Charitativním partnerem projektu je organizace Lékaři bez hranic, která pomáhá s lékařskou prevencí i následky v postižených oblastech Afriky a Asie. Pořadatel soutěže se zavázal poskytnout této organizaci 1 euro za každý obrázek přihlášený do soutěže, pokud by počet obrázků v soutěži byl menší než dva tisíce, tak poskytne částku 2 000 euro. Pro vaši představu by tato částka stačila na tisíc očkovacích dávek proti spalničkám.
 
Vzhledem k tomu, že tvůrčí činnost dětí a charita je blízká poslání našeho sdružení a teamu, tak nás v soutěži zastupuje naše bikerka Adéla Špičková s obrázkem záchranářské akce při vyprošťování lyžaře z laviny na základě tísňového GPS signálu.
 
 
První magická hranice 100 hlasů již byla překonána, dokáže i s vaším hlasem překonat do konce soutěže hranici 150 hlasů a udržet se v TOP30 hlasování?
 
Budeme rádi, pokud svým hlasem podpoříte tuto mladou bikerku. Hlasovat můžete zde.
 

—————

Zpět