Rýžování zlata na Kadaňských XC okruzích v Úhošťanech

23.06.2013 16:43

V neděli 23.6.2013 se v Úhošťanech konal další ročník Kadaňských XC okruhů v rámci seriálu Pohár Peruna. Nová lokalita, výborná kuchyně a zasvěcené komentáře Vojty Marvana - rovná se příjemně strávená závodní neděle.

Dnešní závod se zapíše i do teamové historie - poprvé jsme proměnili všechny starty ve vítězství, tj. 4 kategorie, 4 vítězství. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nelly Miltnerovou a Aničkou Kühnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vladimír Kroc před Milanem Jenčem a Lukášem Hamatou.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Martinem Konopáskem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Anežkou Himmlovou a Viktorií Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila  Dana Tetivová před Eliškou Nezbedovou a Nicol Kühnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Konopásek před Marcelem Červenkou a Borkem Vodrážkou.
 
Velký obdiv zaslouží kromě medailistů také Anežka Ševčíková z kategorie Z12, která přes pád s několika odřeninami a následný defekt předního kola, závod dokončila na 4.místě.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících dnech se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.
 

—————

Zpět