Rozloučení s prázdninami na Singltreku

28.08.2014 20:01
Pro letošní rozloučení s prázdninami jsme využili síť stezek Singltreku v Novém Městě pod Smrkem. Téměř 70 km různě obtížných stezek nabízí kvalitní svezení pro všechny - od zkušených bikerů až po rodiny s dětmi.
 
Přes deštivé počasí minulých dní byly prakticky všechny trasy suché bez bahna a kaluží a bikování jsme si náležitě užili.
 
Pro doplnění energie většina bikerů, ale i turistů využívá jednu z nejstarších turistických chat v Jizerských horách, Chatu Hubertka, která byla postavena v roce 1906 a můžete zde ochutnat vynikající koláče. 
 
Odsud se můžete vydat na černý okruh "Hejnický hřeben" nebo na červený okruh "Libverdská strana", který vás doveze k dalšímu, bikery oblíbenému místu k občerstvení, Obřímu sudu. Tato výletní restaurace z roku 1931 se nachází severně nad Lázněmi Libverda.
 
 
Ale výborné občerstvení naleznete i v samotném centru Singltreku v místním  Singltrek Bistru. Prázdninami provoz na Singltreku nekončí a rozhodně během babího léta stojí za návštěvu. 
 
V případě víkendového pobytu můžete využít třeba ubytování v apartmánech JiSam v nedalekých Jindřichovicích pod Smrkem, které jsou také partnerem našeho týmu.
 
 
 
 

—————

Zpět