Rekordní Malá Kralovická aneb otevřené Mistrovství klanu Kotlíkových

17.11.2014 18:40
V pondělí 17.11.2014 se v Kralovicích konal 9.ročník oblíbeného závodu Malá Kralovická. Letos se na startu sešlo 120 aktivních běžců a byl překonán účastnický rekord. 
 
Závod si v rodinné mistrovství proměnil klan Kotlíkových - pět zlatých, tři bronzové a k tomu dva traťové rekordy v kategorii.
 
Taková je bilance Elišky a Adélky Kotlíkových, jejich bratranců Ondřeje Bačíka, Matyáše Vondráčka, Vítka Bradny, sestřenice Magdalény Bradnové, tety Martiny Bačíkové a babičky Marie Kotlíkové. A k tomu je nutno přičíst páté místo bratrance Jaroslava Vondráčka a deváté místo tatínka Jirky Kotlíka.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Supermini dívky (ročník 2010 a ml.) zvítězila Lucie Šilerová před Klárou Václavíkovou a Zoe Vegh, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Bech před Šimonem Veghem a Ondřejem Bačíkem.
 
V kategorii Mini žákyně (ročník 2008-2009) zvítězila Magdaléna Bradnová před Stelou Jedlíkovou a Eliškou Fryčkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Bradna před Matějem Škvorem a Jakubem Ševčíkem.
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2006-2007) zvítězila Anežka Pokorná před Marcelou Čadkovou a Michaelou Žitkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Florián Ketman před Davidem Sládkem a Šimonem Kůsou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003-2005) zvítězila Michaela Durdová před Eliškou Fišarovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vondráček před Adamem Horákem a Janem Němcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2002) zvítězila Anna Suráková před Terezou Kelnerovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Pospíšil před Viktorem Kohoutem a Radkem Vostřelem.
 
 
 

—————

Zpět