Pražský MTB pohár 2014 startuje již příští neděli

11.03.2014 18:50
V neděli 23.3.2014 odstartuje v Praze na Zličíně druhý ročník Pražského MTB poháru. Pořadatelský tým Sport Clubu Calabrone opět připravil atraktivní tratě pro všechny kategorie v blízkosti pražského okruhu.
 
Zázemí závodu je v blízkosti rybníka Dolejšák a vzhledem k dálničnímu spojení je závod atraktivní i pro mimopražské závodníky, pro které je to spolu s karlovarským seriálem Jarní Bahno 2014 první možnost k vyzkoušení letošní formy po zimní přestávce.
 
Závod odstartuje v 10:00 hod kategorií odrážedel a poté v pravidelném sledu budou následovat další dětské kategorie, na které navážou i elitní dospělé kategorie. Týden před středoevropským otvírákem Kamptal-Klassik-Trophy v rakouském Langenlois před zraky reprezentačního trenéra Viktora Zapletala lze očekávat i mezi elitními závodníky zajímavá jména z české XC špičky.
 
Online přihlášení nejen na tento první zavod lze provést zde. Stručný přehled pravidel a bodování seriálu naleznete v sekci Pravidla, přehled dalších závodů seriálu pak v našem kalendáři.
 
 

—————

Zpět