Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Pozvánka společnosti FANUC Czech na MSV 2018 do Brna

28.09.2018 12:30

Jménem našeho teamového partnera, společnosti FANUC Czech, vás zveme na jubilejní 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu do Brna.

Nejvýznamnější středoevropská přehlídka strojírenských a průmyslových technologií bude na brněnské výstavišti probíhat od 1. do 5. října 2018.

Hlavním tématem letošního ročníku je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

Společnost FANUC Czech naleznete v pavilonu P na stánku č. 48 a v pavilonu G1 na stánku č. 51.

 

 

Můžete se těšit na premiéru robota SCARA v modelu SR-3iA, jenž byl poprvé představen vloni během Mezinárodní výstavy robotů iREX v Tokiu. Jedná se o robot, který je ideální pro zvedání a přemisťování objektů, různé montážní aplikace – dávkování a šroubování, pro stříkání barvy, obloukové svařování a jsou zvláště vhodné pro výrobní linky v automobilovém průmyslu specializující se na autodíly.

Další novinkou bude spolupracující robot CR-15iA s kapacitou zatížení 15 kg, jenž byl poprvé představen na veletrhu Automatica v Mnichově. Jeho největší přidanou hodnotou je využití v logistice při balících úkonech nebo také v oblasti kontroly kvality a manuální práce, která se nedá snadno automatizovat.

Kromě těchto skvostů představí společnost FANUC Czech celou řadu kolaborativních robotů.

Veletrh je otevřen v pondělí až čtvrtek od 9:00 do 18:00 hod, v pátek je otevřeno pouze do 16:00 hod.

Základní vstupné při online nákupu je 220 Kč, na místě je s příplatkem 50 Kč.