Pozlacený ŠKODA maratón Marikovskou dolinou 2015

16.05.2015 19:00
V sobotu 16.5.2015 ve slovenské Udiči v rámci ŠKODA maratónu Marikovskou dolinou odstartoval premiérový ročník Detské Považské cykloligy.
 
Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která využila pohostinnosti moravské babičky a zavítala kousek přes hranice k našim východním sousedům pro své první slovenské zlato.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Baby dievčatá (ročník 2011 a mladší) zvítězila Ráchel Repková před Vivien Ungerovou a Nelou Mikušovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Filipko Fajth před Filipkom Bielem a Markem Morávkem.
 
V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2009-2010) zvítězila Dominika Fintová před Adrianou Šichtovou a Natáliou Letkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Piala před Jánem Moravčíkem a Filipem Beníkem.
 
V kategorii Mili dievčatá (ročník 2007-2008) zvítězila Vanesa Šatková před Gabikou Orlíkovou a Líviou Nogovou,ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ľubomír Drga před Jakubem Javorem a Michalem Šichtou.
 
V kategorii Mini dievčatá (ročník 2005-2006) zvítězila Sofia Ungerová před Silviou Šichtovou a Emou Smatanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky Zvítězil Marek Mojto před Adriánem Majákem a Matthiasem Schwarzbacherem.
 
V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2003-2004) zvítězila naše Adéla Špičková před Barborou Máčkovou a Kristínou Tichou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Hrtánek před Markem Veselým a Andrejem Migilou.
 
V kategorii Staršie žiačky (ročník 2001-2002) zvítězila Michaela Šichtová před Barborou Kurnocíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Erik Meliš před Dávidem Korbášem a Jozefem Korbášem.
 
 
 

—————

Zpět