Povedené Prosecké skotačení 2013

08.09.2013 20:41
Nedělní odpoledne 8.9.2013 bylo v Praze na Proseku u bobové dráhy vyhrazeno malým bikerům. Pořadatelský tým kolem Petra Konečného připravil i zajímavý doprovodný program včetně trialové show. Další rekordní účast potvrdila stoupající popularitu tohoto závodu. A protože náš team má zde sídlo, nechyběli na startu ani zástupci našeho teamu.
 
Nejprve se na start postavila Ema Jankovská, která v kategorii PS3 (ročník 2006-2007) svedla neúspěšný souboj o vítězství se svojí tradiční soupeřkou Danielou Novákovou a skončila druhá.
 
V kategorii PS4 (ročník 2004-2005) se nejprve neúspěšně o vítězství prala Adélka Kotlíková, která podlehla Barboře Alblové. Poté nastoupil do finálové jízdy Tomík Jankovský, který od startu vedl a odolal všem atakům bratrské dvojice Richarda a Roberta Kobrových a přivezl první teamové vítězství.
 
V kategorii PS5 (ročník 2002-2003) potvrdila výbornou formu posledních týdnů Zuzka Kadlecová a zvítězila před Luckou Blechovou a Bárou Hartmannovou, na 4.místě skončila Eliška Kotlíková.
 
Na závěr dne pořadatelé připravili generační kategorie dítě+rodič. Nejprve kategorii PS6 (bike+běh), kde zvítězila naše dvojice Adélka Kotlíková se svým tatínkem Jirkou, který se jako jeden z mála postavil i na start poslední kategorie PS7 (součet výsledků 4km XCO závod dospělý + dítě ve své kategorii), kde spurtoval o 2.místo a těsně mu v součtu s výsledkem Elišky Kotlíkové unikly stupně vítězů. Povedený teamový výsledek potvrdil v této kategorii i Vašek Kadlec ve dvojici se Zuzkou Kadlecovou.
 
 
 

—————

Zpět