Povedená pražská premiéra Cyklomaratonu v Kunratickém lese

13.09.2014 15:00
V sobotu 13.9.2014 pokračoval v Praze předposledním závodem letošní ročník seriálu Cyklomaraton. Tento seriál poprvé v historii zavítal do naší metropole a i počasí po předchozích deštivých dnech bikerům a bikerkám přálo.
 
Náš team měl na startu tři zástupkyně: Adélka Kotlíková ve spurtu získala stříbro, Adéla Špičková si 5.místem zajistila jistý bronz v celkovém pořadí seriálu a na Elišku Kotlíkovou zbyla nepopulární bramborová medaile.
 
A jak to v jednotlivých dětských kategoriích dopadlo? 
 
V kategorii DZ6 (ročník 2008 a mladší) zvítězila Veronika Dobešová před Adélou Bejčkovou a Emou Jiráskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Maliňák před Sebastianem Kupkou a Matýskem Pihrtem.
 
V kategorii DZ8 (ročník 2006-2007) zvítězila Karolína Maliňáková před Terezou Štancovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Jindrou Herbrychem a Adamem Bradáčem. 
 
V kategorii DZ10 (ročník 2004-2005) zvítězila Daniela Radová před naší Adélkou Kotlíkovou a Nikolou Hodlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Libor Vencl před Františkem Hojkou a Radoslavem Šťastným.
 
V kategorii DZ12 (ročník 2002-2003) zvítězila Karolína Bedrníková před Martinou Papouškovou a Štěpánkou Hojkovou, těsně pod stupni vítězů skončilo naše duo v pořadí Eliška Kotlíková, Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Kamien před Jakubem Pospíšilem a Jakubem Oktábecem.
 
V kategorii DZ14 (ročník 2000-2001) zvítězila Monika Konečná před Denisou Proškovou a Marcelou Procházkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Runt před Lukášem Adámkem a Jakubem Venclem.
 
 
 

—————

Zpět