Pohár Peruna Junior 2013 finišuje aneb Vejprty Tour

24.08.2013 18:04
V sobotu 24.8.2013 se ve Vejprtech konal 5.ročník závodu Vejprty Tour, který byl předposledním závodem letošního ročníku Poháru Peruna Junior a s předstihem rozhodl o celkovém seriálovém vítězství našich Adélek v kategoriích Z8 resp. Z10.
   
V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová před Stelou Beránkovou a Adélou Procházkovou a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kája Vild před Danielem Beránkem a Dominikem Zeithamlem.
 
V kategorii Z8 zvítězila naše Adélka Kotlíková před Nelly Miltnerovou a Mirkou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata před Milanem Jenčem a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Duchkovou a Gabrielou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Liška před Davidem Hendrychem a Adamem Vodrážkou.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Nikol Kuhnlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hendrych před Marcelem Červenkou a Petrem Konopáskem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.
 

—————

Zpět