Podařené finále Jihočesko-bavorského MTB poháru v Jistebnici

01.09.2013 12:46
V neděli 1.9.2013 proběhlo v Jistebnici finále letošního ročníku Jihočesko-bavorského MTB poháru. Nedělní Velká cena Jistebnice byla součástí víkendové akce APEX BIKE FEST spolu se sobotním závodem Galaxy série.
  
V kategorii Potěr hoši (ročník 2007 a mladší) zvítězil Sebastian Kerl před Danielem Srpem a Tobiášem Radou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Veronika Škrlová před Marií Machovou a Veronikou Vitoulovou.
 
V kategorii Nábor hoši (ročník 2005-2006) zvítězil Kryštof Jaromír Grygera před Pavlem Tuháčkem a Pavlem Toncarem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Anna Dostálová před Danielou Radovou a Nikolou Hodlovou.
 
V kategorii Předžáci (ročník 2003-2004) zvítězil Václav Dostál před Maximilianem Kerlem a Martinem Vakočem, na 7.místě skončil náš Míša Samec. Ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Nela Viktorová před Dášou Hejhalovou a Míšou Škrlovou.
 
V kategorii Mladší žáci (ročník 2001-2002) zvítězil Oskar Marek před Zdenkem Fiedlerem a Filipem Kašparem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Kristýnou Burlovou a Jitkou Černohorskou.
 

—————

Zpět