Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Pocit vítězství lze zažít i po zdolání nejbližšího kopce

10.01.2016 16:45
Bikování nebylo a není jen o závodech, ale hlavně o svezení se přírodou a poznání krás naší země. Ne každý biker či bikerka touží jezdit závody, přestože na kole jezdí rádi. 
 
V letošním roce bychom chtěli mladým bikerů a bikerkám kromě tradičních pozvánek na dětské MTB závody nabídnout i tipy na zajímavé cyklovýlety z rodiny cyklistických projektů Vrchařských korun.
 
Nově v naší mix zóně naleznete přehled všech Vrchařských korun včetně nabídky jejich vrcholů, které budeme aktualizovat tak, jak budou v průběhu jara uvolňovány. Kompletní informace samozřejmě naleznete na stránkách jednotlivých projektů.
 
Od dubna spustíme pravidelnou týdenní rubriku s tipem na zdolání vždy jednoho z téměř 135 nabízených vrcholů. Tipy bychom rádi vybrali ve spolupráci s organizátory jednotlivých Korun rovnoměrně napříč republikou.
 
Věříme, že naše tipy na cyklovýlety přivedou další děti k pohybu, a třeba některé z nich si kolo vybere jako sportovní disciplínu a začne v ní i závodit.
 
V neposlední řadě lze říci, že zajímavý výlet s rodiči či kamarády dá někdy více zažítků než leckterý závod.