Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů 2018

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Plzeňský bikový víkend pokračoval závodem Okoloplzně 2013

25.08.2013 13:12
V neděli 25.8.2013 pokračoval v Plzni povodněmi odloženým závodem Okoloplzně seriál Cyklomaratontour. Velkou část dětského startovního pole tvořili pravidelní účastníci plzeňského seriálu BECKER Cup, který vyšel pořadatelům vstříc a termínovou kolizi se svým závodem vyřešil přesunem na sobotní termín.
 
Jak je vidět na účasti, tak to byl správný krok. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii DM6 zvítězil Jan Foltýn před Sebastianem Kerlem a Danielem Srpem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Divišová před Andělou Křikavovou a Barborou Kadlecovou.
 
V kategorii DM8 zvítězil Lukáš Beran před Lukášem Holubem a Vojtěchem Štroblem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Daniela Radová před Barborou Alblovou a Nikolou Hodlovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková.
 
V kategorii DM10 zvítězil náš Míša Samec před Maximilianem Kerlem a Štěpánem Krulou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Dáša Hejhalová před Adélou Foltýnovou a Annou Foltýnovou.
 
V kategorii DM12 zvítězil Jan Štych před našim Míšou Samcem a Davidem Kamienem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Anežkou Ševčíkovou, na 5.místě skončila naše Eliška Kotlíková.
 
V kategorii DM14 zvítězil Ondřej Holubovský před Davidem Hrubým a Radkem Cibulkou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Markéta Vaicová před Annou Khekovou.