Perštejnské Giro odstartovalo Pohár Peruna 2014

11.05.2014 20:30
V sobotu 10.5.2014 odstartoval v Perštejně závodem Perštejnské Giro letošní ročník Poháru Peruna. Perfektně připravené inovované dětské tratě našemu teamu vyhovovaly a nebýt technických problémů Míchala Samce, které ho stály vítězství, byl by z toho zlatý teamový triple.
 
V kategorii Z8 zvítězila Veronika Chalupová před Zuzanou Tůmovou a Barborou Jansovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Colinem Rudolpem a Janem Novákem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Kotlíková před Kateřinou Ummanovou a Barborou Šindelářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Axel Hunger před Václavem Jirovcem a Lukášem Hamatou. 
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Terezou Duchkovou a Markétou Macánovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před naším Míchalem Samcem a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z14 zvítězila Viktorie Ševčíková před Eliškou Nezbedovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marcel Červenka před Dominikem Fialou a Karlem Macánem.  
 
 
 

—————

Zpět