Orlík Tour Kooperativy 2013

08.06.2013 15:01
V sobotu 8.6.2013 pokračoval čtvrtým závodem na Orlíku seriál Kolo pro život. Po dlouhé době lepší počasí provázelo dopolední závody Junior Trophy, které vyústily v následující výsledky. 
 
V kategorii D5 zvítězila Babeta Kolářová před Magdalénou Bradnovou a Adélou Stránskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Štěpánem Gorogem a Matoušem Půbalem.
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Karolínou Černou a Marií Kramešovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Tomica před Jakubem Svatuškou a Sebastianem Kerlem.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, na 11.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Dášou Hejhalovou, na 4.místě skončila naše Zuzka Kadlecová a na 9.místě Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Jakubem Daňkem a Matějem Půlpánem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Klára Vernerová před Michaelou Martínkovou a Kristýnou Haasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Patrikem Němcem a Davidem Kubicou. 
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde, průběžné výsledky seriálu zde
 
 

—————

Zpět