Okolí Zadova v sobotu přivítalo účastníky Šumavského MTB maratonu České spořitelny 2013

03.08.2013 13:06

V sobotu 3.8.2013 se na šumavském Zadově konal další díl seriálu Kolo pro život, Šumavský MTB maraton České spořitelny. Horké počasí posledních dnů spolu s okolním terénem dokonale prověřilo všechny účastníky. A jak to dopadlo v dopoledním bloku dětských závodů Junior Trophy?

V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Babetou Kolářovou a Anetou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Velíšek před Vítkem Bradnou a Matoušem Půbalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Adélou Rozsypalovou a Katkou Duškovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Petrem Tomicou.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Nela Viktorová před Justýnou Kolářovou a Adélou Kyselovou, na 14.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Katkou Daňkovou a Luckou Blechovou, na 8.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Matějem Půlpánem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Tereza Vaníčková před Kristýnou Pejšovou a Karolínou Kofroňovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Samuel Jirouš před Davidem Kubicou a Fabiánem Blochem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 

 

—————

Zpět